МАНИФЕСТАЦИЈА ВАСКРШЊА ЗВОНА У ДОБОЈУ

Дана 28. 4.2023. године у ЈУ ОШ „Свети Сава“ у Добоју, одржана манифестација „Васкршња звона“.

Манифестацију припремили православни вјероучитељи ђакон Бојан Јокановић и Хаџи Драган Нинковић, заједно са колегама школе.

Ученици су припремили програм у славу и част васкрсења Господа нашег Исуса Христа, и учествовали у бојењу и шарању јаја.

Ове године домаћини су били ОШ „Свети Сава“ из Аранђеловца.

Поред уводних ријечи директорице школе Бранке Кондић, ученике је поздравио и благословио њихов рад протојереј Недељко Горановић.

Награде за манифестацију „Васкршња звона“ су обезбиједили свештеници Храма светих апостола Петра и Павла.

Поклоне за наставнике и ученике из Аранђеловца су обезбиједили свештеници Саборног спомен храма Рођења Пресвете Богородице и Коло српских сестара из Добоја.

ВЈЕРОНАУКА ВАСКРС ДОБОЈ