ЧЕТИРИ ГОДИНЕ ВЈЕРОНАУКЕ У СРЕДЊИМ ШКОЛАМА БРЧКО ДИСТРИКТА

У понедељак, 11.11.2019. године, у кабинету православне вјеронауке ''Пољопривредне и медицинске школе Брчко'', одржан је свечани час Четири године вјеронауке у средњим школама Брчко Дистрикта.

НОВО: Библијски атлас

У издању Катихетског одбора СПЦ, за ученике седмог и осмог разреда основне школе у Републици Српској, изашао је из штампе Бибилијски атлас, Стари и Нови завјет, аутора Младена Стругара.​

Др Ранка Калинић: НОВИ ИЗАЗОВИ У ОДРАСТАЊУ (ВИДЕО) + други предавачи

У Бијељини је одржано савјетовање вјероучитеља Православне вјеронауке на којем је 130 учесника са подручја Епархије зворничко-тузланске имало прилику да од еминентних предавача са Универзитета у Бањалуци чује савремене изазове у одрастању младих и о популационој обуци која је дио пројекта демографске обнове у Републици Српској.

Вијести из вјеронауке

ОДРЖАНО 19. САВЈЕТОВАЊЕ ВЈЕРОУЧИТЕЉА (ВИДЕО)

У Бијељини је јуче одржано савјетовање вјероучитеља Православне вјеронауке на којем је 130 учесника са подручја Епархије зворничко-тузланске имало прилику да од еминентних предавача са Универзитета у Бањалуци чује савремене изазове у одрастању младих и о популационој обуци која је дио пројекта демографске обнове у Републици Српској.

Страна 1 од 4