ЗВОРНИК - КОНЦЕРТ ДУХОВНЕ МУЗИКЕ ПО ТЕКСТОВИМА ПЈЕСАМА ЕПИСКОПА ФОТИЈА

Благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског г. Фотија, Црквена општина Зворник Центар, недјељом увече, почевши од 31.марта до 28. Априла, организује васкршње  духовне свечаности у крипти Саборног храма.

Послије прошлонедјељне духовно-поетске вечери, ове недјеље, 7. априла увече, мали хор Музичке школе „Војин Комадина“ из Зворника одржао је концерт духовне музике извођењем пјесама, снимљених по текстовима Епископа Фотија.

По први пут су успјели да, снимивши довољан број пјесама, цијели концерт буде сачињен од текстова само једног аутора, односно нашег Епископа. Ученице су у паузама између наступа рецитовале поетске стихове пјесама Његовог Преосвештенства.

Након концерта, у пуној крипти храма, публика је отишла задовољна и озарена јер су мали анђели успјели да пренесу осмијех и љубав на њихова лица.

У недјељу увече 14. априла, у 18 часова у крипти Саборног храма, настављамо васкршње духовне свечаности промоцијом прве монографије Старог зворничког храма.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПЈЕСМЕ ЗВОРНИК АКАДЕМИЈА ХОР МУЗИЧКА ШКОЛА