БРАТСКИ САСТАНАК СВЕШТЕНСТВА АРХИЈЕРЕЈСКОГ НАМЈЕСНИШТВА ТЕСЛИЋКОГ

Благословом  Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског г. Фотија у архијерејском намјесништву теслићком одржано је годишње сабрање, исповијест и радни састанак свештенства.

Сабрање је одржано у сриједу 03. априла т.г. у парохији младиковинској, у храму Покрова Пресвете Богородице.

Светом литургијом Пређеосвећених дарова началствовао је архијерејски намјесник теслићки протојереј-ставрофрор Миладин Вуковић, уз саслужење протојерејâ-ставрофорâ Мире Ђукарића и Чеде Готовца, протонамјесникâ Драгана Марковића и Немање Продића, и ђакона Горана Јаковљевића.

Бесједио је јереј Борис Станић.

Након Свете Литургије, услиједио је радни састанак, на коме је архијерејски намјесник  пренио благослове и поздраве Епископа, те пастирске поуке  које се тичу живота наше Свете Цркве.

Братско сабрање завшрено је трпезом љубави у црквеној сали младиковинског храма.

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО ТЕСЛИЋКО МЛАДИКОВИНЕ