БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКОГ НАМЈЕСНИШТВА ЗВОРНИЧКОГ

Светом Литургијом Пређеосвећених дарова коју су у Саборном Храму Рођења Пресвете Богородице у Зворнику служили протојереј Милош Зекановић (архијерејски намјесник зворнички), протојереј-ставрофор Драган Тодоровић, јереј Жељко Павловић и ђакон Јован Ашћерић, а у присуству свештенства архијерејског намјесништва зворничког и већег броја вјерника данас је обиљежен молитвени дио братског састанка зворничког намјесништва.

На Светој Литургији бесједио је протојереј-ставрофор Теодор Станишић.

Након молитвеног дијела услиједио је радни дио у коме је архијерејски намјесник пренио благослов и поздраве нашег Епископа и дао поуке и смјернице око питања из живота наше Свете Цркве ради унапређења истог.

Састанак је био конструктиван и у њему су активно учествовали сви свештеници овог намјесништва.

Потом је услиједила трпеза љубави коју је припремило братсво Саборног Храма у Зворнику.

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО ЗВОРНИЧКО ЗВОРНИК