АРХИЈЕРЕЈСКА ЛИТУРГИЈА НА ВЕЛИКУ СУБОТУ

У сусрет празнику Васкрсења Господњег, на Велику Суботу, 27. априла 2019. године, Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије служио је свету архијерејску Литургију, у храму Светог великомученика Пантелејмона у Бијељини, уз саслужење презвитера Горана Ненића и Синише Шаренца, протојереја-ставрофора Сретена Митровића и Михајла Јовића, свештеника у пензији, те протођакона Славољуба Милошевића и ђакона Зорана Радуловића.

Епископ Фотије је у својој бесједи поручио: ''Велика Субота нас уводи у Осми дан, дан Васкрсења Христова и вечног живота, и зато смо већ данас у радости Васкрсења.''

Уз дивно појање домаће пјевнице, и уз присуство великог броја народа у храму, торжествено је прослављен данашњи празник.

СТРАСНА СЕДМИЦА ВЕЛИКА СУБОТА БИЈЕЉИНА