ЗАУПОКОЈЕНА ЛИТУРГИЈА И ОПИЈЕЛО ЗА ПРОТОЈЕРЕЈА-СТАВРОФОРА НЕДЕЉКА ПАЈИЋА

У петак, 21. августа, на празник Светог Емилијана Кизичког, у храму Светог Георгија у Бијељини служена је заупокојена Литургија на којој су узнесене молитве Господу за упокојење Његовог вјерног служитеља, протојереја ставрофора Недељка Пајића, умировљеног пароха бијељинског.

Свету архијерејску Литургију је, уз саслужење четворице свештеника, служио умировљени Епископ, г. Константин (Ђокић).

На крају Литургије, породици уснулог у Господу проте Недељка и присутним вјерницима, благим ријечима утјехе се обратио протојереј-ставрофор Славко Максимовић, умировљени парох брчански.

Епископ зворничко-тузлански, уз саслужење свештенства подручне епархије, служио је опијело, након кога се, пригодним посмртним словом, од проте Недељка опростио протојереј-ставрофор Зоран Петровић.

Послушајте бесједу о. Зорана Петровића

​Прото Недељко Пајић је истог дана сахрањен на гробљу Пучиле у Бијељини.

УСНУО УПОКОЈИО НЕДЕЉКО ПАЈИЋ ОПИЈЕЛО ЗАУПОКОЈЕНА ЛИТУРГИЈА ЕПИСКОП ФОТИЈЕ БОГОСЛУЖЕЊА