БРАТСКИ САСТАНАК СВЕШТЕНСТВА АРХИЈЕРЕЈСКОГ НАМЈЕСНИШТВА БРЧАНСКОГ

У храму Преподобне мати Параскеве у Пиперцима, у сриједу 28. марта 2019. године, Епископ Фотије је служио Литургију Пређеосвећених дарова, на којој су били присутни сви свештеници и ђакони Архијерејског намјесништва брчанског.

Фото: Дејан Ђурковић

На Литургији свештенство је приступило светој тајни Исповијести коју је обавио духовник протојереј-ставрофор Слободан Тошић, након чега се свештенство, као и присутни вјерни народ, причестило примивши тијело и Крв Господа Исуса Христа.

У току свете Литургије, Епископ Фотије је одликовао надлежног пароха, јереја Данијела Пецића, достојанством протонамјесника за показану свештеничко-пастирску ревност.

Након Литургије у парохијском дому одржан је братски састанак, гдје се разговарало о свим недоумицама и проблемима са којима се сусреће свештенство брчанског намјесништва у својој свакодневној пастирској дјелатности.

Радног дио састанка завршен је уз пригодну трпезу љубави коју је припремио домаћин протонамјесник Данијел Пецић.

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО БРЧАНСКО ПИПЕРЦИ