МОНОГРАФИЈА: ВЛАДИКА ФОТИЈЕ ДВАДЕСЕТ ГОДИНА ЕПИСКОПСКЕ СЛУЖБЕ

Свака споменица је свједочанство епохе и незаобилазно штиво у историјским и социолошким истаживањима, али превасходни циљ монографије која приказује дјелање епископа Цркве јесте – као и све у њој – изграђивање Цркве.

EПИСКOП ФOTИJE ПOСJETИO MAНAСTИР РУСКO-СРПСКOГ ПРИJATEЉСTВA

Њeгoвo Прeoсвeштeнствo Епискoп звoрничкo-тузлaнски Г. Фoтиje пoсjeтиo je дaнaс мaнaстир Свeтoг Aлeксaндрa Нeвскoг у Угљeвику, зa кojи je рeкao дa je мjeстo рускo-српскoг приjaтeљствa.

БРЧКО: ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПОСЈЕТИО БОЛНИЧКУ КАПЕЛУ

Његово Преосвештенство Епископ зворничко – тузлански г. Фотије посјетио је јуче болничку капелу, посвећену Светом Василију Великом.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПОСЈЕТИО СЕМБЕРСКО ЕТНО ДОМАЋИНСТВО

Пројекат „Семберско етно домаћинство“ се реализује по благослову Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског Господина Фотија а уз подршку Владе РС и Града Бијељине, те појединих привредника и појединаца са подручја Семберије.

Страна 9 од 16