ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИМИО ПАВЛИНУ РАДОВАНОВИЋ И ДРУГЕ ГОСТЕ ПАНТЕЛИНСКИХ ДАНА

Фото: Епархија зворничко-тузланска
У понедељак 08. августа 2022. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини Павлину Радовановић, младу уметницу из Ораховца са Косова и Метохије, поводом одржавања концерта у оквиру Пантелинских дана и прославе крсне славе Града Бијељина.

Пријему су присуствовали и Бранка Зечевић, извођач традиционалне музике из Подгорице као и Мирјана Бараћ из ансамбла ''Косовски божури'', такође учесници концерта.

Поред гостију са Преосвећеним владиком Фотијем разговарао је и градоначелник Љубиша Петровић о предстојећој крсној слави Града Бијељина – Свети великомученик Пантелејмон који се прославља 09. августа.

Састанку је присуствовао и г. Радиша Петровић савјетник градоначелника Бијељине.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ ПАВЛИНА РАДОВАНОВИЋ МУЗИКА ГРАДОНАЧЕЛНИК ЉУБИША ПЕТРОВИЋ