ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИМИО У ПОСЈЕТУ НАЧЕЛНИКА ШЕКОВИЋА

Фото: Епархија зворничко-тузланска
Дана 11. априла 2024. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини г. Миладина Лазића, начелника општине Шековићи, са којим се задржао у срдачном разговору.

Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански Фотије и начелник Лазић оцијенили су данас да постоји обострана жеља и воља за наставком успјешне сарадње Епархије са општином Шековићи, на чијој територији се налазе наше двије древне светиње манастири Ловница и Папраћа.

Пријему су присуствовали и архимандрит Нектарије, игуман Манастира Папраћа и протојереј Бојан Гојковић, парох у Шековићима.

***

Миладин Лазић је рођен 1988. Године. Основну школу завршио је у Шековићима, а гимназију у Бијељини. Звање дипломираног правника стекао је на Правном факултету Универзитета у Београду, након чега је положио правосудни испит.

У Београду је основао самосталну адвокатску канцеларију у новембру 2017. године и бавио се адвокатуром до 2019. године.

Од марта 2019. године запослен је у Министарству трговине и туризма, као савјетник министра.

2020. године изабран за начелника општине Шековићи.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ НАЧЕЛНИК ШЕКОВИЋИ МИЛАДИН ЛАЗИЋ