ПОЗДРАВНА СЛОВА ГОСТИЈУ И ДОМАЋИНА У МАНАСТИРУ СВ. АЛЕКСАНДРА НЕВСКОГ*ажурирано 13.9. у12.39ч

Фото: Епархија зворничко-тузланска
Поздравне ријечи гостију из Руске и Пољске православне цркве за трпезом у Манастиру светог благоверног кнеза Александра Невског у Угљевику поводом доласка дела моштију светог благоверног кнеза Александра Невског у манастир у Угљевику.
ЕПИСКОП КОНСТАНТИН - ВИКАР РУСКОГ ПАТРИЈАРХА

Поздравне ријечи епископа зарајског Константина, ректор КДС, викара Московске епархије и Патријарха Кирила, за трпезом у Манастиру светог благоверног кнеза Александра Невског у Угљевику.

Поздравне ријечи протојереја Игора Јакимчука, заменика председавајућег Одељења за спољне црквене послове Московске Патријаршије.

Поздравне ријечи Сергеја Николајевича Бабурина руског политичара, државника и научника – правника.

Поздравне ријечи митроносног протојереја-ставрофора Адама Семенјука, настојатеља храма Свете Софије - Премудрости Божије у Варшави (Пољска православна црква).

Поздравне ријечи протојереја Срђана Васиљевића, који 12 година служи у Манастиру светог Александра Невског у Угљевику.

МАНАСТИР СВЕТОГ АЛЕКСАНДРА НЕВСКОГ СВЕТИ АЛЕКСАНДАР НЕВСКИ РУСИЈА ОСЦП ЕПИСКОП КОНСТАНТИН ИГОР ЈАКИМЧУК МОШТИ РУСКА ЦРКВА