МИТРОПОЛИТ ФОТИЈЕ ПРИМИО ГРАДОНАЧЕЛНИКА БИЈЕЉИНЕ ЉУБИШУ ПЕТРОВИЋА

Фото: Епархија зворничко-тузланска
Његово Високопреосвештенство, митрополит зворничко-тузлански г. Фотије, примио је данас, 18. октобра 2024. године, у просторијама Епархије зворничко-тузланске у Бијељини, др Љубишу Петровића, новоизабраног градоначелника Бијељине.

Том приликом, митрополит Фотије и градоначелник Петровић водили су срдачан разговор, у коме су истакли обострану спремност за наставак успјешне сарадње између Града Бијељина и Епархије.

Митрополит Фотије је искористио ову прилику да честита градоначелнику Петровићу на поновном избору за првог човјека Бијељине, изразивши наду у даљи напредак у заједничким пројектима.

Пријему је присуствовао и савјетник градоначелника Бијељине, г. Радиша Петровић.

МИТРОПОЛИТ ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ ГРАДОНАЧЕЛНИК БИЈЕЉИНА ЉУБИША ПЕТРОВИЋ ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ