МИТРОПОЛИТ ФОТИЈЕ ПОСЈЕТИО ВРТИЋ „ЂУРЂЕВАК”

Фото: Семберија инфо
Митрополит зворничко-тузлански Г. Фотије је, поводом почетка нове радне године, посјетио објекат Ђурђевак, једно од одјељења ЈУ Дјечији вртић Чика Јова Змај у Бијељини.

У пријатном разговору са Славишом Вујановићем, директором ове предшколске установе, изражена је радост због плодоносне сарадње Епархије зворничко-тузланске и вртића.

Митрополит Г. Фотије је посјетио радне просторије, благословио је дјецу и запослене и призвао благослов Господњи на све.

Директор Вујановић је упознао г. Митрополита да је ове године предшколска настава почела у осам објеката са више од 840 дјеце. Посебно је напоменуто да четири објекта раде у оквиру стамбених простора наше Епископије. Изражено је увјерење да сарадња Епархије зворничко-тузланске и најстарије предшколске установе у нашем граду није исцрпљена и да се нови облици унапређења исте очекују у времену које долази.

Извор: Семберија инфо

МИТРОПОЛИТ ФОТИЈЕ ПОСЈЕТЕ ВРТИЋ ЂУРЂЕВАК НОВА ШКОЛСКА ГОДИНА СЛАВИША ВУЈАНОВИЋ