БИЈЕЉИНА - ДОНАТОРСКО ВЕЧЕ ЗА ХРАМ СВЕТОГ ПАНТЕЛЕЈМОНА

Фото: Бијељина данас
Благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског г. Фотија, а у организацији братства Храма светог великомученика Пантелејмона, 22. фебруара је уприличено донаторско вече у оквиру припрема за освећење поменуте светиње у Бијељини.

Присутне добротворе поред свештеника, поздравили су градоначелник г. Љубиша Петровић као и предсједник скупштине града Бијељине г. Александар Ђурђевић, који су се истински потрудили да овај догађај буде успјешан.

Са средствима која су прикупљена и која су нам тренутно на располагању привешћемо крају радове у крипти храма а затим започети уређење зелене површине.

Уз Божију и помоћ добрих људи, предстоје нам послови око израде темеља за будући светосавско-парохијски дом, који ће поред нашег прелијепог храма красити црквено двориште.

Управа нашег храма и организациони одбор изражава велику захвалност свим учесницима донаторске вечери који су нас подржали а посебну захвалност издвајамо домаћину вечери г. Љуби Стевићу у чијем је свечаном салону ''Монако'' одржана ова донаторска вечера.

На све призивамо Божији благослов молитвама заштитника нашег храма и града Светог великомученика Пантелејмона да нас сачува у вјери и обдари сваким добром.

ОБНОВА БИЈЕЉИНА БИЈЕЉИНА СВЕТОГ ПАНТЕЛЕЈМОНА