Филијални храм

Храм Силаска Светога Духа на апостоле у селу Буљим код Братунца. Храм је димензија 12х6 метара. Градња храма почела 2009. године према пројекту Борише Милановића из Кравице. Темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 08. јуна 2009. године. Храм је саграђен за 46 радних дана, а освештао га је 24. маја 2010. године надлежни архијереј г. Василије. Ктитор храма је Вујадин Савић родом из Буљима, а настањен у Братунцу.
Иконостас од јаворовог дрвета израдио је Вујадин Савић из Братунца, родом из Буљима, 2010. године. Иконе на иконостасу живописао је Горан Пешић из Чачка.

Храм Светога Саве у Полому. Храм је димензија 14х7 метара. Градња је почела 1989. године према пројекту Драгана Игњатовића из Дрињаче. Исте године надлежни архијереј г. Василије освештао је темеље храма. Храм је освештао исти епископ 18. јула 1990. године.
Иконостас од бијелог бора израдио је Тодор Радовић из Полома, 1990. године. На иконостас су постављене старе иконе донесене из храма у Власеници.