Пријеми, посјете, предавања и изјаве за медије

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ НА ОБИЉЕЖАВАЊУ ДАНА СЈЕЋАЊА НА СТРАДАЊЕ И ПРОГОН СРБА У ''ОЛУЈИ''

Србија и Република Српска сећају се страдалих и прогнаних у "Олуји" – церемонија у Сремској Рачи

МОНОГРАФИЈА: ВЛАДИКА ФОТИЈЕ ДВАДЕСЕТ ГОДИНА ЕПИСКОПСКЕ СЛУЖБЕ

Свака споменица је свједочанство епохе и незаобилазно штиво у историјским и социолошким истаживањима, али превасходни циљ монографије која приказује дјелање епископа Цркве јесте – као и све у њој – изграђивање Цркве.

EПИСКOП ФOTИJE ПOСJETИO MAНAСTИР РУСКO-СРПСКOГ ПРИJATEЉСTВA

Њeгoвo Прeoсвeштeнствo Епискoп звoрничкo-тузлaнски Г. Фoтиje пoсjeтиo je дaнaс мaнaстир Свeтoг Aлeксaндрa Нeвскoг у Угљeвику, зa кojи je рeкao дa je мjeстo рускo-српскoг приjaтeљствa.

ВЛАДИКА ФОТИЈЕ: РАДОСТ ЗБОГ ПУШТАЊА НА СЛОБОДУ ВЛАДИКЕ ЈОАНИКИЈА

Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије рекао је СРНИ да радује то што су владика Јоаникије и његови свештеници пуштени из притвора и да се нада да ће у Црној Гори да завлада трајан мир, да се Црква бави пастирским дјелом и бригом о народу, а држава да ради свој посао.

ВАСКРШЊА ПОРУКА ЕПИСКОПА ФОТИЈА

Васкршња порука Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског господина Фотија.

ФРАНКФУРТСКЕ ВЕСТИ  - ИНТЕРВЈУ ЕПИСКОПА ФОТИЈА

Интервју Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског господина Фотија у васкршњем броју Франкфуртских вести, најтиражнијег дневника српске дијаспоре.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ВАСКРШЊИ ИНТЕРВЈУ *цео снимак

На Васкрс у 20ч погледајте васкршњи интервју Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског господина Фотија на НТВ Арена.

Страна 1 од 10