ПРИДРУЖИМО СЕ АНЂЕЛИМА У ПЈЕВАЊУ

''Радујмо се на овај велики и дивни празник Рођења Господа, Бога и Спаса нашег Исуса Христа, којим се остварило спасење света и човека! '' каже се на почетку Божићне посланице Српске Православне Цркве, а даље се наставља позивом да се придружимо анђелима у певању. У складу са тим и ми вас позивамо да сви заједно још једном у радости запевамо радосне божићне песме настале по тексту Преосвећеног епископа Фотија.

Уживајмо у гласовима дјечице из Малог хора Музичке школе ''Војин Комадина''  из Зворника које предводи диригент проф. Дијана Зекановић.

Сниматељ и монтажер је Марко Говедарица из Фото студија ''Клик'', такође из Зворника.

Подсјећамо да ову пјесму у оригиналу изводи протојереј Богдан Стјепановић, који је са Срђаном Бојићем и аутор оригиналне музике и аранжмана.

У другом извођењу слушамо и гледамо Црквено-дјечији хор и оркестар ''Орлић'' из Батајнице (Епархија Сремска).

Поред новог аранжмана који је урадила диригент Јелена Павловић, гледамо и нови спот који је снимио и монтирао Зоран Лукић.

Плејлиста свих пјесама Епископа Фотија је ОВДЈЕ

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПЈЕСМЕ