ЧЕЛОПЕК - БОЖИЋНА АКЦИЈА ХРИШЋАНСКОГ МИЛОСРЂА

Дочекујући, постом и молитвом празник Рођења Господа Исуса Христа - Божић, са благословом Епископа зворничко-тузланског Г. Фотија а под покровитељством Добротворне организације Тројеручица, вјерни народ челопечких парохија, при храмовима Огњене Марије у Челопеку и Сабора Срба светитеља у Церу и ове, као и ранијих година, кроз врлину дарежљивости и испуњавање Христове заповијести о љубави према ближњем, на празник Туциндан, завршили су Божићну акцију хришћанске солидарности према потребитима подјелом печеница и прехрамбено-хигијенских пакета.

Чланови добротворне организације наших парохија посјетили су 05. јануара 35 породица и даривали печенице и прехрамбено-хигијенске пакете.

Још једном захваљујемо свим нашим парохијанима који су се одазвали и помогли да и овогодишња Божићна акција милосрђа обрадује наше парохијане слабијег материјалног стања.

Радујемо се и молимо Господа да и у будућим временима подари снаге и могућности да помажемо и обрадујемо наше потребите на парохијама челопечким!

Призивамо благослов Божији на све дародавце и дариване, као и све људе добре воље, молимо од Богомладенца Христа Бога мир, здравље, благостање и свако добро уз радосни Божићни поздрав, Мир Божији - Христос се роди !

Братство храма и чланови Добротворне организације Тројеручица

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА КОРПА СОЛИДАРНОСТИ РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ ЧЕЛОПЕК