БОЖИЋНА АКЦИЈА КСС ПРИ САБОРНОМ ХРАМУ У БИЈЕЉИНИ

Коло српских сестара "Покрова Пресвете Богородице" при Саборном храму на Лединцима у Бијељини пре 15-так дана је покренуло хуманитарну акцију прикупљања помоћи по маркетима у граду.

Прикупљане су основне животне намирнице, хигијенска средства и друго за социјално угрожене породице.

Акција је успјешно завршена и чланице Кола су данас са својим духовником успјеле да обиђу 40 породица, прикупљену помоћ подијеле и празник Богомладенца Христа лепшим и радоснијим и њима да учине.

Такође, чланице Кола су данас посјетиле и Центар за дјецу у ризику и даривале дјецу поклонима.

Акцију су помогли Бост, Еко, ЛС и Корт маркети на подручју Бијељине.

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА КОЛО СРПСКИХ СЕСТАРА БИЈЕЉИНА САБОРНА ЦРКВА РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ