ДАРОВАНИ ВАСКРШЊИ ДАРОВИ ЕПИСКОПА ФОТИЈА

Фото: Епархија зворничко-тузланска
У сусрет прослављању Празника Васкрсења Господа Исуса Христа, благословом Епископа зворничко-тузланског Господина Фотија, јереј Бранислав Недић, протођакони Немања Спасојевић и Лазар Илић, те ђакони Небојша Ерак, Миленко Крајишник и Дарко Алексић су уручили дарове дежурним службама у ЈУ Болници Светих Врачева, ЈУ Дому здравља, Заводу за трансфузијску медицину, полицијским станицама Министарства унутрашњих послова, Ватрогасној станици, Касарни Степе Степановића, Јединици жандармерије и Службеним просторијама Граничне полиције Сјевероисток у Бијељини, као и на Граничним прелазима Рача и Павловића мост.

Попут континуираних добротољубивих приноса и прилога од ближих крајева до наших Косова и Метохије, Црква у Епископији зворничко-тузланској и овом дугогодишњом праксом даривања хране и пића службеницима наведених институција исповиједа своју вјеру у Богочовјека Који је Самога Себе - у Смрти Својој и у Васкрсењу Своме - даровао за живот свијета.

Христос васкрсе!
Ваистину васкрсе!

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ДАРОВИ ДЕЖУРНЕ СЛУЖБЕ ВЕЛИКА СУБОТА ВАСКРС