МОДРИЧА: БОЖИЋНИ ДАРОВИ ЗА ДЕЖУРНЕ СЛУЖБЕ

Благословом Епископа зворничко-тузланског Господина Фотија ове године први пут у Модричи у божићној ноћи су посјећене дежурне службе нашег града.

Након поноћне Литургије, старјешина храма Успења Пресвете Богородице у Модричи протојереј Бранко Цвјетковић, протојереј Стаменко Станковић и ђакон Александар Стевановић, посјетили су најприје дежурне у полицијској станици, затим ватрогасце и на крају дежурне у хитној помоћи.

Циљ посјете је био да се у овој празничној ноћи онима који нису са својим породицама, а који се свако на свој начин брине за наше суграђане, честита празник и уруче дарови за празничну трпезу на радном мјесту.

МИР БОЖИЈИ – ХРИСТОС СЕ РОДИ! ВАИСТИНУ СЕ ХРИСТОС РОДИ!

Ђакон Александар Стевановић

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА БАДЊИ ДАН РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ БОЖИЋНИ ДАРОВИ МОДРИЧА