ТЕСЛИЋ: ЗАКЛЕТВА И МОЛЕБАН СВИМ СВЕТИМ СРБИМА (ВИДЕО)

На дан када наша Црква прославља Свете краљеве Драгутина и Милутина у теслићком храму Пресвете Тројице, служен је молебан Светим Србима.

Овај догађај је круна манифестације „Дани краља Драгутина" у Теслићу, која је одржана по благослову Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског Г. Фотија.

Молебаном је началствовао парох теслићки протојереј-ставрофор Чедо Готовац, уз саслужење свештенства теслићког намјесништва.

Након молитве, извршена је заклетва Црквеног грађевинског одбора за изградњу Православног духовног центра „Свети краљ Драгутин."

Трпезом љубави и славским даровима сви заједно смо заблагодарили Господу, ономе који нас сабира и даје нам дарове како бисмо свако започето дјело у миру и завршили.

ДАНИ КРАЉА ДРАГУТИНА ТЕСЛИЋ