ПРАЗНИК ПРЕПОДОБНОГ СИСОЈА У УГЉЕВИКУ

Празник Преподобног Сисоја Великог свечано је прослављен у Храму свете Петке Параскеве у Угљевику служењем Свете  Литургије уз учешће великог броја дјеце и родитеља који су приступили Светој тајни причешћа. Посебну радост су имали малишани (бебе) који су први пут приступили светом причешћу.

Такође велику радост имали су дјеца из Вртићâ ''Душко Радовић", "Мали Принц" и "Пинокио" из Угљевика који су са својим васпитачима приступили Светом причешћу.

Црквена општина Угљевик и Коло српских сестара "Света Марија Магдалина" су организатори овогодишњег сабрања и "Сабора дјеце" те су у складу са тим припремили и пригодне поклоне и послужење за наше најмлађе парохијане.

Молитвама преподобног Сисоја Великог Господе Боже спаси и помилуј нас!

Протојереј-ставрофор Милан Топић
Прив. парох други угљевички

ПРЕПОДОБНИ СИСОЈЕ ВЕЛИКИ КОЛО СРПСКИХ СЕСТАРА СВЕТА МАРИЈА МАГАДАЛИНА ВРТИЋ САБОР ДЈЕЦЕ УГЉЕВИК