(НОВА КЊИГА) Терапијска заједница „Земља живих”

У издању издавачке установе Епархије бачке Беседа, са благословом Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја, из штампе је недавно изашла књига презвитера мр Блажа Божовића, пароха при Светогеоргијевском храму у Подгорици, управника Пастирско-саветодавног центра Митрополије црногорско-приморске и координатора Терапијске заједнице Земља живих у Црној Гори, под насловом Терапијска заједница Земља живих.

Књига је настала на основу магистарске тезе оца Блажа која је одбрањена 2014. године у Атини.

У књизи су детаљно приказани терапијски метод, стадијуми, обавезе и дужности штићеника током боравка у терапијској заједници.

У емисији Гост Радија презвитер мр Блажо Божовић, говори о садржају наведене књиге и о личном искуству боравка, по благослову, у заједници за психосоцијалну рехабилитацију и ресоцијализацију Земља живих.

ЗЕМЉА ЖИВИХ БЛАЖО БОЖОВИЋ:КЊИГА