(Најава) ЈЕРОМОНАХ РАФАИЛО У БИЈЕЉИНИ: Црква у савременом свету

У недељу, 13. октобра 2024. године, у 18 часова, у Епархијском културном центру у Бијељини, игуман манастира Подмаине у Црној Гори, јеромонах Рафаило (Бољевић), одржаће духовну трибину на тему „Црква у савременом свету“.

Отац Рафаило је познат по својим многобројним предавањима и духовним трибинама, које су доступне широм интернета, а ово је ретка прилика да присуствујете његовом предавању уживо.

Предавање ће бити интерактивно, те су сви присутни позвани да учествују са својим питањима, доприносећи духовном дијалогу на тему савременог живота у контексту вере.

Модератор вечери биће протојереј Синиша Шаренац, свештеник из Бијељине, познат по бројним духовним предавањима и активностима у овом граду.

Трибина ће бити одржана у Епархијском културном центру, у улици Патријарха Павла, непосредно поред манастира Светог Василија Острошког у Бијељини. Улаз је слободан за све заинтересоване.

Подсетимо, јеромонах Рафаило је последњи пут одржао духовно вече у Епархијском културном центру пре шест година, такође у октобру, на тему „Бити у вери светих“. Снимак тог предавања можете погледати на YouTube каналу Епархије зворничко-тузланске док ишчекујемо нови сусрет у недељу, 13. октобра.

НАЈАВА ПРЕДАВАЊЕ ИГУМАН РАФАИЛО БОЉЕВИЋ