(НОВИ БРОЈ) Православни основац 12 - ПРЕУЗМИТЕ БЕСПЛАТНО

Драга дјецо, браћо и сестре, драги читаоци,

Са радошћу Вас обајвештавамо да је благословом Његовог Преосвештенства Господина Фотија, Епископа зворничко-тузланског, из штампе изашао нови – 12. број дјечијег часописа „Православни основац“.

Као и до сада, у припреми часописа учетвују ученици и вјероучитељи са простора Епархије зворничко-тузланске.

И у овом броју можете пронаћи много корисног из житија светих, поучног из поезије, духовну корист из занимљивих прича као и интересантне илустрације и укрштенице у којима се тражи ваш труд и креативност а све да сазнате нешто ново.

Основна тема овог броја је избор  дванаест Апостола и њихов труд у учењу свих народа да постану ученици Христови.

Часопис ће бити бесплатно подијељен ученицима VI разреда oсновних школа наше Епархије на почетку другог полугодишта.

Читајте са радошћу и свједочите Христа!
Уредништво часописа

Све старе бројеве можете пронаћи и преузети ОВДЈЕ

МИР БОЖИЈИ, ХРИСТОС СЕ РОДИ – ВАИСТИНУ СЕ РОДИ!

ВЈЕРОНАУКА ЧАСОПИС ПРАВОСЛАВНИ ОСНОВАЦ ИЗДАВАЧКА КУЋА СИНАЈ