ПОСЈЕТА ПСИХИЈАТРИЈСКОЈ УСТАНОВИ У ГАРЕВЦУ

У недјељу месопусну, подстакнути тематиком прочитане јеванђелске перикопе, свештенство и вјерници Црквене општине Ново насеље - Дервента посјетили су ЈЗУ ''Специјална болница за хроничну психијатрију Модрича'' (Гаревац).

Као и претходних година, приликом посјете уручили су болници вриједну донацију: прехрамбене производе, велике количине сезонског воћа, слаткише, сокове и друго - која ће бити од велике користи за исхрану пацијената који бораве у овој здравственој установи.

Директор болнице Синиша Никић се искрено захваљује пријатељима из Дервенте на великој помоћи коју пружају пацијентима и радује се будућој сарадњи.

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ГАРЕВАЦ ДЕРВЕНТА НОВО НАСЕЉЕ