(Позив Зворник) КОРПА СОЛИДАРНОСТИ

Коло Српских сестара "Царица Милица" које дјелују при Старом зворничком храму Рођења Светог Јована Крститеља покренуло је - заједно са управом храма и Добротворном организацијом "Тројеручица" Епархије зворничко-тузланске -  хуманитарну акцију под називом КОРПА СОЛИДАРНОСТИ.

У ове празничне дане када се спремамо за радосни празник Рођења Господњег - Божић, сестре су одлучиле да помогну породицама које су потребите ставивши посебно означене корпе у маркет "Зворничанка" у Зворнику.

Сви они који су у могућности и живе јеванђелске ријечи које нас упућују на љубав према ближњима могу да оставе неке од намирница, али и других артикала које су потребне сваком домаћинству.

Акција траје до 1.1.2024. године када ће се све прикупљено равномјерно подјелити на пакете и раздјелити браћи и сестрама да би сви заједно у радости дочекали Божић.

У нади да ће што више људи да се одазове овој акцији призивамо на све вас благослов Божији.

Протојереј-ставрофор Славенко Томић

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ КОРПА СОЛИДАРНОСТИ ЗВОРНИК КОЛО СРПСКИХ СЕСТАРА