Лопаре: УРЕЂЕЊЕ ЛОГОПЕДСКЕ ОРДИНАЦИЈЕ

Коло српских сестара ,,Мати Ангелина Српска“ које дјелује уз благослов Црквене општине Лопаре изашло је из уобичајених активности, помагања одређеним људима. Овај пут чланице су организовале акцију помоћи јавној институцији Дома здравља Лопаре.

Увидећи велику потребу да се уреди логопедска ординација при Дому здравља, чланице под покровитељством своје Цркве су опет и опет биле активиране у прикупљању помоћи.

За потребе свих малишана општине Лопаре уређена је логопедска ординација по угледу на ординације у већим градовима. Набављени су одређени логопедски апарати и дидактичка опрема.

Велику захвалност је такође потребно исказати Дому здравља Лопаре на уступљеним просторијама и апотеци ,,Росић“ која је даривала одређена стручна помагала у ову сврху.

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА КОЛО СРПСКИХ СЕСТАРА ЛОПАРЕ