ЗВОРНИК: Још једна ДОБРОТВОРНА АКЦИЈА

Увидјевши да је новонастало смутно вријеме још више угрозило егзистенцију оних који су и раније живјели у тешким животним условима, благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског Господина Фотија, свештенство Црквене општине Зворник - Стари Град, уз материјалну помоћ друштвено одговорне фирме Монти д.о.о из Зворника, посјетили су и помогли оне којима је помоћ најпотребнија.

Власник фирме „Монти“ господин Илија Пантић из Зворника и директор Слобо Тришић, заједно са радницима свесрдно су се укључили у ову акцију и по други пут показали велико срце, друштвену одговорност и дали примјер другим појединцима и фирмама да на сличан начин помогну харитативну дјелатност у својим срединама у ово смутно вријеме.

Поред подјеле 20х20 прехрамбених и хигијенских хуманитарних пакета, фирма ''Монти'' је и раније значајним износом помогла и вишечлану породицу Бојић из Зворника, акцију „ДА МАНОЈЛОВИЋИ ДОБИЈУ СВОЈ ДОМ“,  купила фрижидер породици Кашиковић и реновирање планинарског дома у Лијешњу, преко ПЕУ Корак из Зворника.

Фото: Архив Епархије зворничко-тузланске

Власници фирме ''Монти'', директор и запослени, дали су нам примјер како да чинимо да не постанемо саможиви и самољубиви већ човјекољубиви, а преко човјека који је слика Божија, Богољубиви.

Оно што нас највише радује је чињеница да су и они парохијани који активно учествују у животу наше Цркве, редовно похађају богослужења, исповједају се, причешћују и поучно показују вјеру на дјелу.

Слава Господу на свему!

Протојереј Милош Зекановић

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ЗВОРНИК