ОСМАЦИ: БОЖИЋНА АКЦИЈА ДАРИВАЊА

​"Наше је само оно што дамо другима..."

Благословом владике Фотија, под покровитељством добротворне организације "Тројеручица", Српска Православна Црквена општина Осмаци је у духу празника Божића организовала поделу помоћи породицама слабијег материјалног стања на нашој парохији.

Прехрамбене и хигијенске пакете, печенице и новчана средства у износу печенице наши студенти и богослови поделили су јуче и данас у име наше Црквене општине и људи добре воље који су се одазвали позиву за помоћ.

На овај начин помогнуто је 11 породица из Дубнице, Зоља, Тупковића, Сајтовића, Осмака и Борогова.

На Православну Нову годину биће организована помоћ и за породице из Јегиновог Луга.

Срећан Бадњи дан и наступајући празник Рођења Христовог!

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА СВЕТОСАВСКА ОМЛАДИНСКА ЗАЈЕДНИЦА РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ ОСМАЦИ