ЗВОРНИК: ЗАВРШЕНА БОЖИЋНА ДОБРОТВОРНА АКЦИЈА

У данима претпразништва Рођења Господњег, када вјеру посебно треба показати на дјелу, свештенство из Зворника на Оце, под окриљем Добротворне организације Епархије зворничко-тузланске „Тројеручица“, обишли су угрожене парохијане зворничких парохија и болесну дјецу на дјечијем одјељењу болнице у Зворнику.

Ово је постала традиционална хуманитарна акција тако да се доста наших вјерника одазвало позиву Цркве и набавком прехрамбених производа помогло мисију Цркве.

Радује нас чињеница да људи нису изгубили осјећај за помоћ ближњима јер су многи појединци помогли нашу акцију.

Највећи прилог дао је брат у Христу Иван Иво Јокић, који већ годинама помаже нашу божићну акцију.

Захваљујемо се свима који су на било који начин помогли ову акцију и молимо се Богомладенцу да им подари сваколиког добра.

Мир Божији Христос се роди!
протонамјесник Милош Зекановић