Насловна /   Вијести из Епархије

Слава храма у Добрињи (Модрича)

На празник Светог великомученика Пантелејмона, служена је Света Литургија у храму посвећеном овом светитељу у Добрињи (Модрича).

Светом Литургијом је началствовао протојереј-ставрофор Перо Танацковић уз саслужење протонамјесника Стаменка Станковића, јереја Горана Пањкова и јереја Синише Лазића.

Окупио се велики број вјерника Модриче - Добриње који су дошли да узму молитвено учешће у прослави свемилостивог светитеља.

Присуствовали су и предстваници општине Модрича на челу са начелником г. Младеном Крекићем. Након завршене Литургије, трократног опхода, резања славског колача са кумом Јовом Стевићем, сви су прешли у салу поред храма да се послуже храном и пићем припремљеним за тјелесно окрепљење свих присутних на слави.

јереј Синиша Лазић