БРЧКО - КОЛОБАРА: Подјела печеница у парохији

Поводом рођења Христовог - Божића, свештенство храма Свете великомученице Недеље у брчанском насељу Мераје, а у сарадњи са Светосавском омладинском заједницом из Брчког организовало је подјелу печеница и хигијенско-прехрамбених пакета за социјално-угрожене породице из Брчког.

Печенице су подјељене за 55 породице, од који су већина стари и болесни. Укупно 24 печенице, и оне су подјељене по броју чланова. Ове године и чланови СОЗ-а су дали велики допринос овој хуманитарној акцији.

Отац Миодраг Тошић се захвалио свим донаторима који су помогли овој акцији, а парохијанима је пожелио да радост Божића и рођење Христа Богомладенца испуни њихове домове топлином као што је некада испунила и Витлејемску пећину.

Мир Божији - Христос се роди!