БРАТСКИ САСТАНАК СВЕШТЕНСТВА И МОНАШТВА АРХ. НАМ. УГЉЕВИЧКО-ЈАЊСКОГ

Архијерејско намјесништво угљевичко-јањско
У сриједу пете недјеље Часног поста, 06.априла 2022.године, свештеници и свештеномонаси Архијерејског намјесништва угљевичко-јањског сабрали су се у храму светог Прокопија у Загонима ради исповијести свештенства коју је обавио протојереј-ставрофор Мићо Пајкановић.

Тим поводом Свету литургију Пређеосвећених дарова служили су протојереј-ставрофор Бранислав Рађен, протонамјесник Игор Шојић и ђакон Младен Јовић.

На крају се поучном бесједом часним оцима и вјерном народу обратио о. Игор Шојић, парох у Доњем Забрђу.

Послије светог сабрања сви су прешли у црквену салу гдје је одржан радни дио братског састанка који је водио архијерејски намјесник протојереј Александар Тешић. Отворено је расправљано о више важних питања и тема, што је јасно показало велику оправданост оваквих скупова.

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО УГЉЕВИЧКО-ЈАЊСКО ЗАГОНИ