САБОРНИ ХРАМ У БИЈЕЉИНИ: ВАСКРШЊА АКЦИЈА ПОМОЋИ

Коло српских сестара "Покров Пресвете Богородице", које дјелује при Саборном храму на Лединцима у Бијељини, активно се бави провођењем бројних хуманитарни акција од свог оснивања.

Своје доброчинство показале су и пред празник Васкрса када су на Велику суботу када су чланице Кола са својим духовником, протом Митром Тешићем, обишле многе породице слабијег материјалног стања и уљепшале им празник.

Захваљујући племенитим људима који су свој прилог остављали у хуманитарним корпама многих градских маркета чланице Кола су спаковале и у оквиру ове васкршње акције посејтиле 42 породице и истима уручиле празничне пакете.

Нека Васкрсли Господ свим дародавцима стоструко у сваком добру узврати,нека васкрсне свако добро у души сваког човјека и нека благослов Свој излије на све нас. Амин

ХРИСТОС ВАСКРСЕ!

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА КОЛО СРПСКИХ СЕСТАРА ВАСКРС БИЈЕЉИНА