СЛАВА КОЛА СРПСКИХ СЕСТАРА У ШАМЦУ

На празник Свете Марије Магдалине  - Благе Марије, Коло српских сестара из Шамца прославило је своју крсну славу.

У Храму Светог Великомученика Димитрија у Шамцу служена је Света Литургија и пререзан славски колач.

Свету Литургију служио је протојереј-ставрофор Миодраг Стевановић уз присуство вјерног народа и вриједних чланица Кола српских сестара на челу са предсједницом Аном Симеуновић.

Славски колач и жито осветио је архијерејски намјесник модричко-градачачки, протојереј-ставрофор Јово Лакић који је након славског обреда поздравио све присутне чланице и вјерни народ пожеливши срећну крсну славу свим чланицама Кола српских сестара у Шамцу.

КОЛО СРПСКИХ СЕСТАРА СЛАВА КРСНА СЛАВА СВЕТА МАРИЈА МАГДАЛИНА БЛАГА МАРИЈА ШАМАЦ