БРАТСКИ САСТАНАК СВЕШТЕНСТВА АРХИЈЕРЕЈСКОГ НАМЈЕСНИШТВА МОДРИЧКО – ГРАДАЧАЧКОГ

По благослову Његовог Преосвештенства Епископа зворничко - тузланског Господина Фотија у Архијерејском намјесништву модричко - градачачком одржано је годишње сабрање, исповијест и радни састанак свештенства.

Сабрање је одржано у парохији копривљанској, у храму Преподобне мати Параскеве - Свете Петке у Копривни.

Светом литургијом Пређеосвећених дарова началствовао је игуман манастира Дуга Њива - Високопреподобни игуман Теофило уз саслужење протојереја - ставрофора Ђоке Б. Лазића, пароха милошевачког и протојереја - ставрофора Војке Стевановића, пароха скугрићког и ђакона Стефана Лазића.

Свету Тајну исповијести свештенства обавио је протојереј - ставрофор Ђоко Б. Лазић.

Присутном свештенству и народу пастирском бесједом обратио се протонамјесник Ненад Јеремић говорећи о важности поста, праштања и покајања.

Након Свете Литургије услиједио је радни састанак којим је у име Епископа Фотија предсједавао Архијерејски намјесник модричко - градачачки Високопречасни протојереј Ненад Тојић. У току састанка свештенство је дискутовало о свим важним темама за напредак и побољшање пастирског рада.

Након радног дијела састанка уприличена је трпеза љубави коју је припремио домаћин овогодишњег сабрања, Високопречасни протојереј - ставрофор Јадранко Стојановић.

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО МОДРИЧКО-ГРАДАЧАЧКО КОПРИВНА