БРАТСКИ САСТАНАК СВЕШТЕНСТВА АРХ. НАМ. ТЕСЛИЋКОГ

Братски састанак свештенства Архијерејског намјесништва теслићког, одржан је у сриједу, 10. априла 2019 г. у Блатници.

Свештенство Архијерејског намјесништва теслићког

Литургију Пређеосвећених дарова су служили протојереји–ставрофори Миро Ђукарић и Чедо Готовац, јереји Раде Танацковић и Мирослав Тодоровић те ђакон Тадија Никчевић.

Свештенство и  вјерни народ, приступили су светој тајни Исповијести, а затим са страхом Божијим, вјером и љубављу, и светој тајни Πричешћа. Оно што посебно радује, јесте чињеница да се данас под сводовима блатничког храма, окупио и причестио изузетно велики број дјеце и омладине.

Након Литургије, у светосавском дому, одржан је братски састанак, који је протекао у духу братске слоге и разумијевања. Разговарало се о предстојећој слави свештенства Епархије и текућим питањима са којим се сусреће свештенство намјесништва теслићког.

Домаћин братског састанка јереј Младен Јурошевић, припремио је трпезу љубави за свештенство.

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО ТЕСЛИЋКО БЛАТНИЦА