БРЧКО - СВЕТОСАВСКА ОМЛАДИНСКА ЗАЈЕДНИЦА У АКЦИЈИ "У СУСРЕТ БОЖИЋУ"

Радује смо што помогли више од 50 породица за које ће то бити од великог значаја. Током акције прикупили смо 6.500 марака у новцу и 1.000 марака у храни, рекао је Огњен Окиљ испред Светосавске омладинске заједнице Брчко.

Претходних година, трудили смо се да пакети буду што обимнији, са доста прехрамбених и хигијенских производа. Њихова вриједност је била 100 марака, а сада 150 марака.

Овом приликом, у име Светосавске омладинске заједнице, искрено се захваљујемо свима, који су заједно са нама дали дорпинос успјеху акције, КУД-у Илићка, Црквеној општини Илићка, оцу Александру Рељићу, Црквеној општини Ражљево и оцу Кристијану Ђокићу.

Посебну захвалност изражавамо донаторима, привредним субјектима, једноставно речено, свим добрим људима, без којих ова акција сигурно не би имала овакав сјај и резултат.

Свим православним хришћанима желимо срећне божићне и новогодишње празнике уз традиционални поздрав:  МИР БОЖИЈИ - ХРИСТОС СЕ РОДИ!

Извор: ФБ профил СОЗ Брчко

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА СВЕТОСАВСКА ОМЛАДИНСКА ЗАЈЕДНИЦА БАДЊИ ДАН БРЧКО ИЛИЋКА