БРАТСКИ САСТАНАК СВЕШТЕНСТВА АРХИЈЕРЕЈСКОГ НАМЈЕСНИШТВА СРЕБРЕНИЧКО-ПОДРИЊСКОГ

Свештенство Архијерејског намјесништва сребреничко-подрињског
Братски састанак свештенства Архијерејкског намјесништва сребреничко-подрињског, одржан је у петак 29. марта. 2019 г. у Хан Пијеску.

Литургију Пређеосвећених дарова служио је Архијерејски намјесник сребреничко-подрињски протојереј-ставрофор Душан Спасојевић.

Свештенство и  вјерни народ, који је увеликом броју дошао на службу Божију, приступили су светој тајни Исповијести код духовника протојереја-ставрофора Лазара Стјепановића а затим σветој тајни Πричешћа.

После Литургије, у светосавском дому, одржан је братски састанак,који је протекао у духу братске слоге и разумијевања. Разговарало се о предстојећој слави свештенства Епархије и текућим питањима са којим се сусреће свештенство намјесништва сребреничко-подрињског.

Домаћин братског састанка протојереј-ставрофор Бранко Брежанчић,припремио је трпезу љубави за свештенство.

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО СРЕБРЕНИЧКО-ПОДРИЊСКО ХАН ПИЈЕСАК