ЕПАРХИЈА БАЊАЛУЧКА ДОНИРАЛА 172.000 КМ

Епархија бањалучка уплатила је 72.000 КМ у Фонд солидарности Републике Српске, изјавио је Срни протођакон Радојица Жагран, секретар Његовог преосвештенства владике бањалучког Јефрема.

- Црква, као мајка која брине за своју духовну дјецу, моли се да ова невоља прође и позива све вјернике и друге људе добре воље који живе овдје међу нама да поштују мјере које налаже Влада Републике Српске и Министарство здравља у борби против вируса корона - рекао је Жагран.

Поред наведе донације, Епархија бањалучка, са Његовим преосвештенством епископом бањалучким Јефремом на челу, донирала је данас Универзитетском клиничком центру Републике Српске 12.500 специјалних професионалних заштитних маски у вриједности 100.000 КМ као допринос у борби против вируса корона.

Извор: РТРС

COVID19 КОРОНА ВИРУС ДОБОРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ЕПАРХИЈА БАЊАЛУЧКА