(Најава) НАБАВКА ОГРЕВА УГРОЖЕНИМ ПОРОДИЦАМА

Благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског Господина Фотија, Светосавска омладинска заједница из Зворника и Црквена општина Зворник Стари Град, под окриљем Добротворне организације „Тројеручица“, покренуле су хуманитарну акцију за куповину огрева угроженим породицама, старим, болесним и изнемоглим лицима.

Црква, као брижна мајка, вијековима се борила за свако своје духовно чедо и била активна на пољу духовног и харитативног рада. Знајући да је куповина огрева велика новчана ставка за одређен број парохијана, који живе у руралном дијелу града, покренули смо ову акцију желећи да заједничком вољом и снагом помогнемо више породица.

Надамо се да ће многи имућнији људи показати хришћанску одговорност и људску солидарност те помоћи ближњима који су у невољи!

Позивамо све да се укључе у ову племениту  акцију, да сви дамо онолико колико можемо јер ако сви дамо по мало, биће довољно!

Сви који желе и могу да помогну ову акцију, свој прилог могу оставити у продавници црквених свијећа и сувенира код Старе зворничке Цркве (са назнаком за огрев).

Они који могу помоћи нашу акцију у виду самог огрева, или неким својим посредовањем преко других помоћи ову акцију, могу се јавити на бројеве телефона:

- 065 667 628 протојереј-ставрофор Славенко Томић,

- 065 350 430 Протојереј Милош Зекановић,

- 065 420 875 мр Станислав Томић

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА СВЕТОСАВСКА ОМЛАДИНСКА ЗАЈЕДНИЦА ЗВОРНИК