Филијални храмови

Храм Светог великомученика Прокопија у Ступи. Храм је димензија 14х7 метара. Градња храма почела је 1998. године. Темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 09. маја 1999. године. Храм је обложен фасадном циглом, урађено је подно гријање, гранитни под и стаза око храма. Храм је освештао епископ зворничко-тузлански г. Хризостом, 21. јула 2015. године
Иконостас је израдио Витомир Марковић из Растуше, а иконе је живописао Дарко Живковић из Крагујевца.

Храм Успења Пресвете Богородице у Љебу. Храм је димензија 17х8 метара. Градња је почела 2007. године. Темеље је освештао 30. августа 2008. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Градња храма још траје.

Капелу Светог апостола Томе на гробљу у Ступи освештао је епископ зворничко-тузлански г. Василије 19. маја 1988. године. Звоно за ову капелу купљено је у Словенији 1987. године.

Капела Успења Пресвете Богородице на гробљу у Љебу. Уз постојећи зидани објекат дозидан је звоник и купљено је звоно у Словенији. Капелу је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 31. маја 1998. године.