Филијални храмови

Храм Преподобног Сисоја Великог у селу Доњи Залуковик на локацији званој Спасовница. Након повратка незаконито одузете земље (11000 m2) почела је градња храма 2000. године. Храм је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије на Спасовдан - 17. маја 2008. године. Кумови храма су супружници Брано и Ранка Дракулић са дјецом из Тикварића.
Иконостас је израђен у столарској радионици Владимира Јовановић из Власенице, а иконе су каширане.

Храм Светог пророка Илије у селу Рудиште – Цикоте. Темеље храма освештали су, по благослову митрополита дабробосанског Георгија Николајевића, на Спасовдан 1890. године, сљедећи свештеници: прото Тодор Голић, Ђорђе Марковић, парох власенички и Софроније Чалмић, парох цикотски. Градњу су водили исти мајстори као и на храму у Власеници. Градња храма завршена је у јулу 1892. године, а исте године на празник Успења Пресвете Богородице освештао га је митрополит дабробосански Георгије Николајевић. Осамдесетих година двадесетог вијека, црква је генерално обновљена и покривена квалитетним челичним лимом. Садашњи иконостас у храму тада је донесен из неке тузланске цркве.