Филијални храмови

Храм Покрова Пресвете Богородице у Српској Тишини. Храм је димензија 14,5х9 метара. Градња храма почела је 2004. године према пројекту архитекте Радослава Прокића. Темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 12. априла 2004. године. Исти епископ освештао је храм 22. јула 2007. године. Земљиште на којем је подигнут нови храм, површине 6022 m², даровао је Симо Дакић из Шамца.
Иконостас од храстовине у дуборезу израдио је Драган Петровић из Београда. Иконе на иконостасу живописао је Никола Ђуровић из Косјерића. Храм живопише Никола Ђуровић.
Овај храм је оштећен у мају 2014. године, када се ријека Сава излила из корита и поплавила већи дио подручја општине Шамац.

Храм Светог Василија Острошког (у изградњи) у селу Гребнице. Градња храма почела је 11. јула 2008. године према пројекту грађевинске фирме „Перић“ из Бијељине. Темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 26. октобра 2008. године.