Филијални храмови

Храм Преподобне мати Параскеве – Свете Петке у селу Малешић. Храм је димензија 14,25х8 метара. Градња храма почела је 1998. године. Темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 25. новембра 1998. године. Храм је завршен 2006. године, а 16. јула исте године храм је освештао надлежни архијереј г. Василије.
Иконостас од бијелог храста израдио је Неђо Миловић, родом из Илијаша. Иконе на иконостасу живописао је Жељко Драгићевић из Богатића. Дио храма живописао је Гојко Ристановић из Београда.

Храм Преноса моштију Светог Николаја Мирликијског у селу Бошковићи код Зворника. Храм је димензија 14,25х9 метара. Градња храма почела је у мају 2001. године. Храм је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 19. маја 2002. године. Иконостас од храстовине израдио је Перо Савиновић из Бошковића. Иконе на иконостасу живописао је свештеник Перица Параклис из Обреновца.