Филијални храмови

Храм Преподобне мати Параскеве - Свете Петке у селу Каштијељу. Храм је димензија 15х7 метара. Градња храма почела је 1991. године према пројекту архитекте Зорана Дракулића из Власенице. Исте године темеље храма освештао је епископ зворничко-тузлански г. Василије. Након завршених радова храм је освештао 2002. године надлежни архијереј г. Василије.
Иконостас од храстовине израдио је Миле Василић из Шековића, а иконе на иконостасу живописао је Александар Васиљевић из Добоја.

Храм Преподобног Сисоја Великог у селу Рашево. Храм је димензија 7х4 метара. Градња храма почела је 1999. године. Темеље храма освештао је исте године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Након завршених радова и унутрашњег уређења храм је освештао 2007. године надлежни архијереј г. Василије.
Иконостас од боровине израдио је Миле Василић из Шековића, а иконе су каширане.

Храм Вазнесења Господњег у селу Тупанари. Храм је димензија 9х4 метара. Градња храма почела је 2009. године према пројекту архитекте Милисава Јокића из Јаковица код Шековића. Темеље је освештао, по благослову епископа зворничко-тузланског г. Василија, протојереј Драган Томић 2009. године. Храм је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 2011. године.
Иконостас од јаворовог дрвета израдио је Цвјетко Матић из Шековића. Иконе на иконостасу живописао је Живорад Илић из Лознице. Храм је живописао Живорад Илић 2010/2011. године.

Храм Силаска Светог Духа на апостоле на Крстима у селу Горњи Браинци код Шековића. Земљиште је освештао, по благослову епископа зворничко-тузланског г. Хризостома, протојереј Бојан Гојковић 01. јуна 2015. године. Храм је у изградњи од септембра 2015. године. Гради се по угледу на срушени Ловћенски храм, кружне основе са олтарском апсидом, ширине 6 и дужине 8 метара. Идеја за градњу потекла је од војног свештеника јереја Ивана Савиновића, који је са својом породицом инвеститор куповине земљишта од општине Шековићи, као и изградње храма.