Филијални храмови

Храм Светих апостола Петра и Павла у Полоју. Храм је димензија 7x6 метара. Градња храма почела је у септембру 2009., а завршена је 2010. године. Храм је 12. јула 2010. године освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије. Иконостас од ораховине израдио је Иван Димитријевић из Крагујевца. Иконе је живописала Сока Јелић-Живадиновић, родом из Полоја, а настањена у Београду.
Током мајских поплава 2015. године храм је поплављен, али није било веће материјалне штете.

Храм Светих апостола Петра и Павла у Броду. Храм је димензија 7x5 метара. Градња храма почела је 1994. године. Ово је спомен-храм погинулим и пострадалим припадницима Војске Републике Српске који су своје животе дали у завршним борбама за ослобођење Брода од јула до октобра 1992. године. Градња је завршена 1995. године, а храм је 8. августа исте године освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије.

Капела на гробљу у Лијешћу. Градња капеле димензија 10x8 метара почела је у априлу 2012. године, а завршена је у септембру исте године. Пројекат је израдио Биро „S-Design“ из Добоја, а архитекта је Слађана Нарић-Петровић.